MyQ – tiskové řešení

MyQ – jsme certifikovaní poskytovatelé tiskového řešení, abyste měli zabezpečený tisk a náklady pod kontrolou. MyQ je čistě český produkt.

myq tiskové řešení

MyQ terminál

MyQ je multifunkční tiskové řešení 7v1

MyQ není jen tiskové řešení, které dostane váš tiskový výstup pod kontrolu, sníží tiskové náklady a zlepší životní prostředí omezením produkce zbytečného odpadu. MyQ je unikátní tím, že v sobě integruje až 7 různých řešení, což přináší revoluční zjednodušení implementace, školení, každodenního provozu a údržby. Ať už jste malá nebo střední firma, velká korporace nebo třeba školní instituce, vždy naleznete přesně ty funkce, které podpoří vaše podnikové procesy a zvýší hospodárnost a efektivitu všech uživatelů.

 

Vysoká kompatibilita

MyQ podporuje již 3673 zařízení od 26 výrobců

Chcete vyzkoušet přednosti MyQ na vlastní kůži?

  1. Nejideálnější je na zkoušku stáhnout verzi MyQ Free.
  2. Nainstalujte MyQ Free do svého tiskového prostředí a již po krátké době odhalte nehospodárnost svého tiskového provozu – rádi vám v tom pomůžeme.
  3. Nahraďte nehospodárná a zastaralá tisková zařízení – doporučíme vám vhodné tiskové zařízení od Kyocera
  4. Nastavte uživatelům omezení přístupu k tisku tak, aby využívali tiskové funkce pouze pro to, co opravdu potřebují ke své práci
  5. Až nyní uvažujte o rozšíření MyQ Free na komerční verzi MyQ Business, nebo MyQ Business Pro, pro ještě lepší kontrolu a správu tiskových funkcí.

Pro další informace, prezentaci, nebo zpracování možnosti tohoto tiskového řešení přímo u Vás nás laskavě kontaktujte.