Co je technologie ecosys

Tiskárny a multifunkční zařízení značky Kyocera jsou založeny na jedinečné technologii ECOSYS, která vám dokáže skutEcosys 20 letečně snížit vaše provozní náklady.

 

Technologie ECOSYS vznikla sloučením třech základních pojmů do jednoho konceptu:

technologie ecosysEKONOMIE – nejnižší provozní náklady

EKOLOGIE – méně odpadu a efektivnější využití přírodních zdrojů

SYSTÉM – univerzální ovladače, jazyk Prescribe, systémová tisková řešení

 

ECOSYS je unikátní inovativní technologie tisku nabízející extrémně dlouhou životnost, vysokou kvalitu tisku společně s nízkými celkovými náklady na vlastnictví a minimální dopady na životní prostředí. Tato technologie je založena na tiskových válcích z amorfního křemíku s velmi dlouhou životností.

TCO (celkové náklady na vlastnictví – Total Cost of Ownership) zahrnuje všechny přímé a nepřímé náklady na tisk. Přímé náklady obsahují pořizovací cenu, doplňky a náklady na tisk stránky. Nepřímé náklady obsahují údržbu, tonery, tisková média, technická školení, administraci a spotřebu energie.

Protože se objemy tisku v poslední době neustále zvyšují, je potřebné myslet i na častější výměny tiskových válců, vývojnic a tonerů. Tisková zařízení značky Kyocera s technologií ECOSYS na rozdíl od ostatních zařízení potřebují k spolehlivému provozu jenom výměnu toneru, čímž dramaticky snižují TCO.

Kyocera ecosys toner cartridge

Kyocera ecosys toner cartridge

Konvenční toner cartridge

Konvenční toner cartridge

 

 

 

 

 

 

Další významnou součástí technologie ECOSYS je jednoduchost rozšíření o další doplňky jako jsou finišery, sortery (třídiče), podavače, síťová rozhraní, zásobníky papírů, paměti, duplex … Díky své univerzálnosti je možné všechny tato zařízení zapojit do libovolné sítě nebo operačního systému.

Bezkonkurenční systém ECOSYS používaný u všech produktů Kyocera umožňuje dosahovat nízkých nákladů na vytištěnou stránku i nejnižších celkových nákladů na vlastnictví tiskových zařízení (TCO).