Máme pro vás nejširší nabídku etiket a štítků od českého výrobce.

Etikety

Etikety Rayfilm

RAYFILM etikety jsou vyráběny z pečlivě vybraných samolepicích materiálů, které splňují vysoké nároky na kvalitu a cenu. V široké nabídce z více než 30 druhů samolepicích papírů a fólií si může každý zákazník vybrat přesně podle jeho požadavku.
Pro zlepšení orientace jsou etikety baleny do třech odlišných skupin, které je rozdělují podle typu, účelu a způsobu využití.
Samolepicí etikety RAYFILM jsou určeny pro potisk jak v laserových, tak v inkoustových tiskárnách a nebo kopírkách. Kdokoli je velmi snadno dokáže potisknout, doma nebo v práci, omezen je pouze svou fantazií a technickým vybavením.

Fotopapíry

Štítky Rayfilm

Fotopapíry RAYFILM jsou pečlivě vybírány z široké nabídky materiálů, které jsou na celosvětovém trhu zastoupeny. Sortiment RAYFILM fotopapírů sleduje trendy vývoje trhu a jsou v něm zastoupeny všechny kvalitativní druhy papírů.
Fotopapíry RAYFILM pro inkoustový a laserový tisk poskytují díky špičkové povrchové úpravě dokonalý tiskový obraz snímků pořízených digitálními fotoaparáty, skenery či pro originální práce vytvořenými v grafických editorech. Vysoká úroveň povrchové úpravy podporuje kromě maximálního rozlišení také odolnost vůči otěru a vlhkosti, dlouhou životnost a stálost barev.
Fotopapíry RAYFILM jsou rozděleny do 4 skupin, které symbolizují jejich určení, způsob použití a okruh potenciálních zákazníků.
Kvalitu a širokou nabídku formátů fotopapírů RAYFILM oceníte jak při tisku v profesionálním DTP studiu, tak při tiscích doma či v kanceláři.

Print-self

Fotopapíry Rayfilm

Řada produktů PRINT-SELF je úzký, na koncového uživatele orientovaný, výběr jednotlivých aplikací z široké nabídky RAYFILM fotopapírů a etiket. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi produkt, z jehož obalu ihned pozná co si doma, vlastními silami, může vytisknout.
Produktová řada PRINT-SELF je rozdělena do skupin – kalendáře, fotoalba, vizitky, CD etikety, zažehlovací papíry. Výrobky PRINT-SELF jsou baleny do papírových obalů s atraktivním vzhledem, který by nejen lépe ochránit obsah balení.

Zde ke stažení rozměrovník etiket Rayfilm