Tonery, inkousty, pásky

Tonery, inkousty, pásky

Dnes má spotřebitel velké možnosti osobního výběru i ve volbě spotřebního materálu do tiskových zařízení. Zda hledá úspory i v této oblasti.

Náplně do tiskárenJaké tonery a inkousty zvolit?

Použitím alternativního spotřebního materiálu se dá dosáhnout velkých úspor. Originální náplně a tonery jsou poměrně drahé. Do většiny běžně používaných tiskáren a kopírek však existují kompatibilní náplně a tonery, které odvedou stejnou službu. Dosáhnete stejné kvality tisku za zlomek původní ceny!

Print Smart s.r.o. vyvíjí, vyrábí a prodává ve spolupráci s předními zahraničními výrobci kompatibilní spotřební materiál pro tiskárny – inkoustové cartridge, tonery, barvící pásky a TTR pásky.

S obsáhlou škálou kvalitního spotřebního materiálu pro laserový tisk Vám Print Smart s.r.o. nabízí vynikající hodnotu za velmi výhodnou cenu. Print Smart náplně a tonery jsou testovány a garantuje při 5% pokrytí srovnatelné množství stran, které uvádí výrobce tiskárny. Print Smart s.r.o. se zavazuje, že v případě prokazatelného poškození tiskárny kompatibilní kazetou Print Smart,  zajistíme opravu zařízení.

Nabízíme kompletní řadu alternativních inkoustových kazet, která pokryje potřeby více jak 95% běžně používaných inkoustových tiskáren. Alternativní inkoustové kazety Vám umožňují ušetřit více než 30% nákladů při dodržení stejné kvality tisku jako při používání originálních inkoustových kazet.

Obecně platí, že při koupi tří kompletních sad alternativních náplní, jste ušetřili tolik prostředků jako je cena nové tiskárny.

Jsme rádi, že i v době, kdy je od zákazníků kladen největší důraz na náklady při rozhodování o výběru nakupovaných produktů, můžeme nabídnout velice zajímavý poměr kvalita/cena i u těchto výrobků.

Zde čtětě nezavislý test: je repasovaný toner horší než originální?