Proč pronájem?

Určitě je výhodnější kopírku pronajmout, než koupit. Proč?

V současné době je trendem kancelářskou techniku spíše pronajímat, a ne kupovat. Pronájem kancelářské techniky má oproti jejímu zakoupení mnoho výhod, díky kterým je velmi populární. Pokud o pronájmu kancelářské techniky uvažujete a zajímá vás, zda je opravdu výhodnější a co vše pronájem obnáší, čtěte dál.

Ušetříte na pořizovacích nákladech

V první řadě je nutné říci, že pronájmem kancelářské techniky můžete ušetřit až 50 % nákladů oproti tomu, když si budete chtít tiskárnu zakoupit. Tyto náklady jsou navíc zcela transparentní a předvídatelné, takže se nemusíte bát dalších nečekaných výdajů. Velmi lákavě také působí nulová počáteční investice, kterou ocení především začínající firmy a podnikatelé, kteří nemají nadbytek finančních prostředků. Jednoduše si vyberete zařízení, které vám bude vyhovovat, a objednáte si jeho pronájem. Kancelářskou techniku vám navíc dopravíme zcela zdarma na místo, které si určíte, proškolíme váš personál, a zařídíme veškerou instalaci.

Náhradní díly a servis máte již v ceně paušálu

Řešit nemusíte ani případný servis, ten je již v ceně paušálu včetně všech náhradních dílů a spotřebního materiálu (tonery, papír). V případě poruchy stačí zavolat na servisní linku a domluvit si s technikem servisní zákrok. Ten proběhne přímo na místě, kde je zařízení umístěno, a vy jej tak nemusíte nikam vozit. Na celé zařízení je navíc záruka po celou dobu trvání smlouvy.

V případě závažné poruchy dostanete náhradní zařízení

Případné poruchy se nemusíte bát, reakční doba našeho technika je standardně do 48 hodin (ve většině případů je to mnohem méně). V případě závažnější poruchy tiskárnu odvezeme, opravíme a jako kompenzaci vám nabídneme zařízení podobných parametrů. Díky tomu se provoz ve vaší firmě nezastaví ani když je závislý právě na kancelářském vybavení.

Pokud jste tedy uvažovali o koupi multifunkčního zařízení do vaší firmy, rozmyslete si, zda pro vás není mnohem výhodnější jeho pronájem. Zařízení můžete totiž kdykoliv vrátit, což se hodí hlavně v případě, kdy jej již nebudete potřebovat. Zakoupenou tiskárnu sice můžete prodat, ale její prodej se může protáhnout na delší dobu, po kterou na ní bude jen padat prach.